אזור   מרכז הארץ מודיעין
 עשוייה   בטון
 פילטר   ביולוגי +צמחי מים
 משאבה   טבולה 28000 ל,ש
 צמחים  צמחי גדה
 תאורה   בנויה בקיר 300W
 דגים   קוי ,זהב
U.V  55W
 נפח הבריכה   24 קוב
   

 

בריכת השחייה הטבעית.

 

 

 

בריכת השחייה הטבעית.

ואני מדבר על בריכה אקולוגית  ביולוגית  שהשאלה הנשאלת מדוע שנתרחץ במים מורעלים עם מלחים , כימיקלים שונים וכלור ? הפוגע בעיניים בעור ובסביבה  ומי זה האומר שאין אפשרות אחרת ? ואכן ישנה דרך אחרת והיא הדרך הטבעית בעזרת צמחי מים וגדה.

הבריכה הטבעית אצלנו בחצר שומרת על המשאב היקר שלנו בארץ שזה המים לאורך שנים ללא כל צורך בהחלפות מים וללא כל שימוש בכימיקלים שונים אשר מזהמים את הסביבה ויוצרים בעיות בריאותיות אצל אנשים הרגישים לחומרים שונים ,

 הבריכה הטבעית מאפשרת להכניס את הטבע אלינו לחצר שעצם קיומה מושך אליה את בעלי החיים ויוצרת הרגשת טבע אצלנו בחצר בגוף ובנשמה ומה יותר טוב מזה מלטבול בה כאילו אנו נמצאים במעיין או במקווה מים טבעי, בעת ועונה אחת אנו מרחיבים גם את מרחב המחייה שלנו בבית.

אני מיצר כבר 40 שנה  מערכות מים כבריכות נוי טבעיות בכל הגדלים, כאשר מערכת הסינון שלהם הן ייחודיות של חברת "אקווה גן" . מערכות סינון אלו הן ייחודיות של "אקווה גן" שאותן פיתחתי ושיפרתי עד לרמת ניקיון המים לרמות מי שתיה .מערכות אלו משלבות סינון ביולוגי הכולל מצעי סינון וצמחי מים / גדה שהטיפול השוטף בהן הוא מינימאלי של ניקיון הפילטר שנעשה פעם בכמה שנים על ידי שטיפה לאחור (Bacwash) בפתיחת מגוף לכמה דקות ושימוש במים היוצאים להשקיית הגינה וכן האכלת הדגים שהם המפתח להצלחת הבריכה וכן לגיזום חד שנתי של הצמחייה הגדלה מהר מאוד. בדרך זו של עבודת הפילטר אנו  מספקים בקצב מואץ של התפתחות  מערכת מיקרואורגניזם  מסוימים המחסלים חיידקים ושומרת על מי הבריכה נקיים ברמות של מי שתייה.

אנו מייצרים את הבריכות בכל גודל ובעומקים שונים וכן מאפשרים גם לילדים קטנים לטבול בהם בעומקים בטיחותיים. בגלל שטחי הגינון הקטנים בחצרות שלנו פיתחתי אפשרות של בניית פילטר על שטח פנים קטן אבל בנפחי סינון גדולים מאוד כך שאני מייצר בריכות אלו בכל גודל של חצר. בשנים האחרונות הופעת הבריכה הטבעית  הפרטית הפכה לשלאגר בקרב אוהבי הטבע ורבים